Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Дата: 24 квітня 2020 о 10:02, Оновлено 14 жовтня 2022 о 20:29

Наказ про припинення дистанційного навчання учнів та дистанційну роботу вчителів

Наказ про затвердження дистанційної форми навчання учнів та дистанційної роботи педпрацівників від 10.10.22 р.

Наказ про переведення освітнього процесу гімназії на змішану форму навчання від 11.05.22р.

Наказ про перехід на дистанційну форму навчання учнів від 10.03.2022р.

Наказ про дистанційне навчання учнів 1 - 9 класів на 25.02.2022р.

Наказ про відновлення очного навчання здобувачами освіти у гімназії від 11.02.2022р.

Наказ про заходи щодо оголошення встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів в гімназії

аказ про організацію дистанційної форми навчання для учнів 1-9 класів від 25.01.2022р.

Наказ про організацію дистанційної форми навчання для учнів 5 - А та 5 - Б класів від 17.01.2022р.

Про організацію дистанційної форми навчання для учнів 6 - А та 6 - Б класів від 14.01.2022р.

Про відновлення очного навчання здобувачами освіти 5-9 класів наказ №154 –ОД від 01.10.2021

Рекомендації щодо забезпечення якості освіти у закладах загальної середньої освіти під час дистанційного навчання учнів в умовах карантину, надані Державною службою якості освіти України

Методичні рекомендації - дистанційна освіта - 2020

Дистанційне навчання ресурси

Положення про дистанційну форму

150_Наказ_23.09.2021_150-ОД__(Про перехід на дистанційне навчання)

Гімназія №10 використовує різноманітні платформи для організації дистанційного навчання під час карантину, спричиненого вірусом COVID-19, а саме :

Google Classroom

безкоштовний веб-сервіс створений Google для навчальних закладів..Основна мета сервісу — прискорити процес поширення файлів між педагогами та здобувачами освіти. Має простий і зрозумілий інтерфейс, гнучкий функціонал, простий в освоєнні.

Zoom

безкоштовне комунікаційне програмне забезпечення, яке надає послуги віддаленого конференц-зв'язку з використанням хмарних обчислень. Zoom пропонує такі функції як: відеоконференції, онлайн-зустрічі, чат і можливість спільної роботи онлайн.

Phet

безкоштовний веб-сайт з велим набором інтерактивних симуляцій з фізики, біології, хімії, тощо. Розробка належить Колорадському унівесритету "University of Colorado Boulder".

Viber

безкоштовний застасунок для смартфонів, що інтегрується з адресною книгою та авторизується за номером телефону. Дозволяє здійснювати безкоштовні дзвінки високої якості між смартфонами, а також передавати текстові повідомлення, зображення, відео та аудіо повідомлення.

test.edu.vn.ua

"Перевірка знань", модуль системи дистанційної підтримки навання ЗЗСО , який забезпечує можливість тестування учнів.

ILearn

проєкт дистанційної освіти від «Освіторії».

Pidruchnyky

система яка забезпечує широкий законний доступ до цифрових копій підручників, які використовуються у навчальному процесі загальноосвітніх шкіл України.

LearningApps

платформа для навчання в ігровій формі.

Google Forms

сервіс від гугл, що дозволяє створювати і проводити різні тестування.

У період із 12 березня по 29 травня 2020 року вчителі початкових класів освітній процес здійснювали за допомогою технологій дистанційного навчання. Освітнім процесом було охоплено 220 здобувачів освіти початкових класів, що становить 100% учнів початкової ланки.

Для здійснення ефективного навчання під час карантину кожним вчителем початкової школи було створено класні кімнати на платформі Coogle Classroom. Щодня учні згідно з розкладом уроків і календарним плануванням отримували завдання на Coogle диску, соціальній мережі Viber необхідні посилання, коментарі, які допомагали учням у виконанні завдань, аудіо та відео поясненнях вчителів. Педагоги проводили онлайн уроки на платформі ZOOM. Надавалися щоденні індивідуальні консультації в онлайн-режимі для учнів, які потребували допомоги під час дистанційного навчання, проводилися індивідуальні консультації для батьків.

У зв’язку з оголошенням карантину 12 березня 2020 року вчителі 5-9 класів здійснювали освітній процес із використанням технологій дистанційного навчання. Головне завдання – забезпечити кожній дитині вільний доступ до знань. Реалізуючи його, педагоги гімназії №10, вміло організували якісне навчання з використанням цифрових технологій, надихали й мотивували здобувачів освіти вчасно готувати домашні завдання, проходити електронне тестування, брати участь у навчальних проєктах. Дистанційне навчання для учнів відкрило можливість реалізувати власну навчальну траєкторію, зосередившись на тих предметах, які відповідають особистим зацікавленням. Період карантину дав змогу відкрити нові можливості для організації навчання, розвитку медіа грамотності усіх учасників освітнього процесу, адже здатність навчатися новому - найкращий приклад для учнівства й джерело натхнення для розвитку!

Дистанційне навчання стало для вчителів Гімназії №10 перевіркою на те, як швидко вони можуть реагувати на виклики, бути гнучкими та ефективними у некомфортних для них умовах, а також на комп’ютерну грамотність та уміння працювати на сучасних освітніх онлайн-платформах. Педагоги закладу не тільки навчали, а й самі цілеспрямовано вивчали освітні платформи для роботи з дітьми в умовах карантину, проходили онлайн - курси та вебінари, проводили онлайн - наради з вчителями закладу та навчання для колег під час обласних онлайн – консультацій.

На час карантину в гімназії організовується дистанційна форма навчання через Classroom G Suite.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.